بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

تمایل به جراحی های زیبایی و تلاش برای داشتن تناسب اندام در دهه های اخیر این عبارت معنای وسیع تری پیدا کرده است. در حال حاضر دیگر تنها جراحی های زیبایی مورد توجه افراد قرار نمی گیرد. گرایش بانوان به جراحی های زیبایی زنان همسو با گسترش دیگر جراحی های زیبایی موجب شده دنبای وب با موضوعات متنوعی مواجه شود.

اگر بخواهیم نگاهی سطحی به میزان سرچ جراحی زیبایی زنان بیندازیم خواهیم دید جمعیت بسیاری از بانوان به دنبال این دست جراحی ها هستند. حال آن ها دریافته اند که می توانند سال های بیشتری جوانی و شادابی ناحیه تناسلی را تجربه کنند.

 

دکتر زینب برکتی متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان می باشند. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر زینب برکتی می توانید با شماره های 09023860697 و 09203860697 تماس حاصل فرمائید یا از طریق پیج اینستاگرام با ایشان در تماس باشید.

 

اما این گرایش باعث شده یافتن بهترین متخصص زنان قدری مشکل شود. در واقع پیدا کردن بهترین جراح زیبایی زنان در بین هزاران جراح مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه خواهد بود.

البته توجه به داشتن برخی فاکتور ها می تواند بانوان را در چنین انتخابی یاری کند. اگر شما نیز با سرچ عبارت بهترین متخصص جراح زیبایی زنان به این نوشتار رسیده پیشنهاد می کنیم تا پایان آن همراه ما باشید. خبر های خوشی در انتظار شماست:

جراحی های زیبایی زنان

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد گرایش به این دست از جراحی ها در بانوان گسترش یافته است. دستگاه تناسلی بانوان به دلیل قرار گرفتن در معرض تغییرات ناشی از افزایش سن و عواملی نظیر زایمان های طبیعی مکرر و یا ژنتیک در طول زمان دچار آسیب های بافتی خواهد شد که علاوه بر ایجاد مشکلاتی مانند ابتلا به عفونت ها می تواند با کاهش اعتماد به نفس بانوان کیفیت روابط جنسی را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین تنها راه حل برگرداندن جوانی و شادابی این ناحیه است. اما چطور؟

خوشبختانه در عصر حاضر با پیشرفت علوم پزشکی و متد های مختلف برای برطرف کردن عارضه های پوستی روش های متنوعی جهت درمان بیماری های زنان به وجود آمده است.

برای مثال بانوانی که دچار گشاد شدن واژن و یا شل شدگی عضلات و ماهیچه های داخلی واژن شده اند، می توانند با جراحی واژینوپلاستی این عارضه را برطرف کنند. همینطور بانوانی که به دلیل زایمان طبیعی دچار پارگی پرینه شده اند می توانند با انجام جراحی پرینورافی این مشکل را برطرف کنند و روابط جنسی لذت بخشی را تجربه کنند.

جراحی لابیاپلاستی برای بانوانی موثر خواهد بود که دارای لابیا های بزرگ هستند این جراحی با ایجاد تقارن در این ناحیه و کوچک کردن لابیا ها می تواند در کاهش بروز عفونت ها و همچنین بالا بردن اعتماد به نفس بانوان در برقراری روابط جنسی کمک شایان توجهی کند.

بانوانی که تنها از تیرگی ناحیه تناسلی رنج می برند و این عارضه موجب شرمساری آن ها در حین رابطه جنسی شده است، می توانند با استفاده از تکنیک های مختلف سفید کردن واژن این عارضه را درمان کنند.

می بینید که دانش به کمک فناوری توانسته بسیاری از دغدغه بانوان در حیطه جوانسازی ناحیه تناسلی را برطرف کند.

بانوان با تشخیص متخصص زنان می توانند روشی که را که مناسب آن ها است انتخاب کنند.

اما برای انجام این جراحی ها باید کدام متخصص زنان مراجعه کنید؟

در ادامه به فاکتورهایی اشاره خواهیم کرد که در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان موثر خواهد بود.

 

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

ویژگی متخصص زنان خوب

برخورداری از دانش کافی

شاید بتوان گفت آنچه می تواند یک متخصص را به عنوان بهترین در حوزه خود معرفی کند داشتن دانش کافی در زمینه کاری خود است. متخصصین زنان اگر بخواهند در حیطه جراحی های زیبایی زنان نیز فعالیت داشته باشند، باید تحصیلات لازم در این زمینه را نیز دارا باشند. بنابراین انجام این جراحی توسط متخصصان که ادعا می کنند به صورت تجربی آن را فرا گرفته اند، می تواند عوارض غیر قابل جبرانی را برای بانوان ایجاد کند.

بنابراین اگر می خواهید یکی از این جراحی ها را انجام دهید باید در مورد برد تخصصی پزشک خود اطمینان حاصل کنید. کم نیستند متخصصینی که بدون داشتن دانش کافی این جراحی ها را انجام می دهند.

مهارت و تجربه بالا

ناحیه تناسلی یگانه نهاد لذت جنسی است. بانوان باید ضمن توجه به تغییرات این ناحیه در انتخاب جراح برای انجام جراحی نیز دقت لازم را داشته باشند از این رو به متخصصین زنانی مراجعه کنند که در این حوزه تجربه بالایی داشته باشند. این امر نیز تنها با انجام تعداد بی شماری از این جراحی ها توسط متخصص زنان مسیر خواهد شد. بنابراین سعی کنید به متخصصینی مراجعه کنید که رضایت افراد بسیاری را جلب کرده باشند.

توانایی تشخیص درست

زمانی که بانوان با شکایت از مشکلات ناحیه تناسلی به متخصص زنان مراجعه می کنند، وی می بایست توانایی تشخیص و انتخاب بهترین روش درمانی را داشته باشد. با یک مثال درک این مورد را آسان تر خواهیم کرد. فرض کنید بانویی برای انجام جراحی تنگ کردن واژن به متخصص زنان مراجعه می کند اگر متخصص نتواند به درستی نوع جراحی مورد نیاز او را تشخیص دهد می تواند با انتخاب غلط موجب تنگی بیش از حد و یا عدم تاثیر جراحی شود.

برخورداری از ویژگی اخلاق مداری

انجام جراحی زیبایی زنان برای بسیاری از بانوان با شرمساری همراه خواهد بود. برخی بانوان به دلیل این موضوع اغلب از انجام این جراحی منصرف می شوند. بنابراین اخلاق مداری متخصص زنان و روحیه حمایتی او می تواند بانوان را با خیال آسوده برای انجام این جراحی ترغیب کند.

داشتن تعرفه های معقول

بحث هزینه های جراحی زیبایی زنان نیز از دیگر دغدغه های بانوان برای انجام این دست از جراحی ها است.

متخصص زنان خوب باید با رعایت تعرفه های معقول این خدمات را ارائه دهد. هزینه های بسیار پایین و بسیار بالا نشان دهنده قابل اعتماد نبون متخصصین است.

توصیه پایانی

انجام جراحی زیبایی واژن مانند به درمان بیماری های زنان ضروری نخواهد بود. اما انتخاب بهترین متخصص برای انجام آن بسیار ضروری است. بنابراین می توانید با نظر گرفتن المان های فوق الذکر بهترین جراح زیبایی زنان در تهران را انتخاب کنید.

 

 

راه های ارتباطی با دکتر زینب برکتی متخصص زنان و زایمان:

  • تهران، دوراهى مترو قلهک، خیابان شریعتى، رو به روى بیمارستان ایرانمهر، ساختمان کیانمهر، طبقه اول
  • شماره تماس:09023860697
  • پست الکترونیکی:info@drbarekati.com
  • پیج اینستاگرام: drbarkati

Call Now Button