بهترین دکتر لابیاپلاستی چه ویژگی هایی دارد؟

برای انتخاب بهترین مرکز، کلینیک، مطب برای انجام لابیاپلاستی چه معیار هایی را باید مدنظر قرار دهیم؟

بهترین متخصص زنان و جراحی زیبایی زنان باید چه نکاتی را در فعالیت های حرفه ای خود رعایت کند؟

یکی از مهم ترین جراحی های زیبایی که این روزها علاقه مندان و متقاضیان زیادی یافته است انجام جراحی لابیاپلاستی می باشد. در این نوشتار قرار بر این داریم که به ویژگی های بهترین دکتر لابیاپلاستی بپردازیم.

دکتر زینب برکتی متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان می باشند. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر زینب برکتی می توانید با شماره های 09023860697 و 09203860697 تماس حاصل فرمائید یا از طریق پیج اینستاگرام با ایشان در تماس باشید.

 

قطعا یکی از تاثیر گذار ترین عواملی که در نتیجه درمان و جراحی لابیاپلاستی نقشی پررنگ را ایفا می کند پزشک متخصص و جراح زیبایی زنان است.

از همین رو در ادامه این نوشتار در بخش های مجزا و اختصاصی به مهم ترین معیار هایی که باید زنان و دختران جوان در هنگام انتخاب پزشک معالج در پیش چشم و نظر خود داشته باشند، اشاره خواهیم کرد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی کیست؟ چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دکتر لابیاپلاستی باید یکسری از ویژگی های تخصصی و حرفه ای و نیز اخلاقی را داشته باشد که به شرح زیر است:

 • میزان بالای تخصص، دانش و اگاهی در زمینه فعالیت شغلی و حرفه ای خود

اولین و مهم ترین ویژگی ای که یک پزشک جراح لابیاپلاستی باید داشته باشد این است که حتما باید در زمینه لابیاپلاستی دانش زیادی داشته باشد. تخصص و اگاهی هایی که در خصوص لابیاپلاستی دارد موجب می شود در روند درمان بهترین روش و راهبرد ها را اتخاذ کند. در نهایت انجام فعالیت های پزشکی و جراحی بر اساس آگاهی منجر به این نتیجه می شود که روند درمان به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد و کمترین مشکلی برای فرد پیش نمی آید.

 • مهارت، تجربه، توانمندی

همواره در طول تاریخ و از سوی بسیاری از متخصصین امر عنوان شده است که فعالیت های عملی از جمله انواع جراحی ها باید تجربه در کنار دانش و آگاهی قرار گیرد تا بهترین ترکیب حاصل شود.

 • آگاهی و دانش

به عنوان نقشه راه است که در پیمودن مسیر درمانی و جراحی پزشک را یاری می دهد اما تجربه و مهارت باعث می شود که اگر در مسیر درمان مشکلی ناگهانی و غیر منتظره پیش آمد پزشک جراح بتواند در کوتاه ترین زمان تدبیری بیندیشد و از بن بست ایجاد شده خروج پیدا کند.

به همین جهت پزشکان پیش از آنکه وارد مرحله درمان انفرادی شوند دوره هایی را به عنوان کارآموزی در زیر نظر پزشکی با تجربه و در جایگاه استادی می گذرانند تا تجربیاتی کسب کنند.

 • اخلاق حرفه ای، رعایت اصول اخلاقی، وجدان کاری

بسیاری از پزشکان در زمینه دانش و آگاهی و نیز تجربه و مهارت کارنامه کاری موفقی دارند و نیز آنکه یکی از مهم ترین ویژگی های آنان این است که همواره در فعالیت های حرفه ای خود اخلاق و اصول اخلاقی را رعایت کرده اند. اخلاق مداری هنگامی که بیماران خاص با شرایط فرهنگی، اقتصادی و نیز بسیاری از جنبه های دیگر که به پزشکان مراجعه می کنند باعث می شود رفتار هایی مناسب داشته باشند.

برای مثال می توان گفت در مواردی بیمارانی برای درمان خود باید هزینه هایی قابل توجه را بپردازند. در مواردی که تعداد آن هم کم نیست پزشکان با بیمارانی که به لحاظ مالی وضعیت مناسبی ندارند و نمی توانند هزینه درمان خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازند مماشات می کنند و از بخشی از حق الزحمه خود می گذرند. خوشبختانه کم نیستند تعداد پزشکانی که اخلاق مدار فعالیت می کنند و موجب رفع بخشی از دل نگرانی ها و دغدغه های بیماران شده اند.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

ویژگی های بهترین مطب یا کلینیکی برای جراحی لابیاپلاستی

 • ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای توسط بهترین کادر درمانی و جراح زیبایی زنان

اولین ویژگی این است که مرکز یا کلینیک باید از بهترین کادر درمانی و نیز جراح دعوت به کار کند و بهترین پزشکان متخصص در آن مطب فعالیت داشته باشند. در واقع فعالیت های تخصصی و حرفه ای باید از سوی مراکز مذکور انجام شود.

برخی از مراکزی که وجود دارد متاسفانه متخصصین و جراحان زیبایی مشغول در آن مراکز تا حد زیادی دانش و آگاهی و نیز تجربه کمی دارند و همین مساله قدری موجب دغدغه مندی و نگرانی در خصوص چگونگی روند درمان و نیز نتیجه جراحی می شوند. بنابراین بهتر است از مراکز و کلنیک هایی کمک بگیرید که می توانید به مهارت و توانمندی پزشکان در آن معتمد باشید.

 • استفاده از تجهیزات پیشرفته

دیگر ویژگی هایی که باید یک مرکز، کلینیک یا مطب داشته باشد این است که همواره برای انجام اقدامات مختلف درمانی و جراحی حتما باید از بهترین و نوین ترین تجهیزات پزشکی استفاده کند تا روند درمان با موفقیت بالا انجام شود.

در واقع این روزها مراکزی هستند که در انجام جراحی لابیاپلاستی از بهترین ابزار آلات از جمله لیزر های مدرن و پیشرفته استفاده می کنند. این ابزار آلات تا حد زیادی می تواند امکانات و گزینه های بهتری را پیش پای بیمار و پزشک بگذارد و نتیجه بهتری کسب شود.

 • رفتار حرفه ای پرسنل مراکز، مطب ها و نیز کلینیک ها

از جمله دیگر ویژگی هایی که باید مد نظر قرار دهید این است که برای مثال کسانی که در مطب فعالیت می کنند باید رفتاری درست و محترمانه داشته باشند. نظم و رعایت اصول اخلاقی مهم است زیرا می تواند روند درمان بیماران را تسهیل ببخشد.

برای مثال در مواردی مشاهده می شود که رفتار یک منشی پزشک با بیمار موجب شده است که بیمار از اینکه در آن مطب خاص به جراحی زیبایی لابیاپلاستی بپردازد منصرف شده است. یا اینکه در مواردی منشی یک مطب دچار مشکلاتی در امر نوبت دهی شده است و بر اساس تعهدی که به بیمار داشته اند نتوانستند خدمت مورد نظر را ارائه کنند.

از همین جهت پرسنل نیز در انتخاب یک مرکز یا مطب برای انجام لابیاپلاستی نیز مهم است.

کلام آخر

در خاتمه به عنوان نکته پایانی باید بگوییم که پزشک متخصص و نیز محلی که در آن به انجام جراحی زیبایی زنان می پردازید از مهم ترین معیار هایی است که باید تا حد زیادی در انتخاب آن دقت و وسواس داشته باشید. امیدواریم که نکات ارائه شده بتواند تا حد زیادی در مسیر انتخاب پزشک و مرکز درمانی شما را یاری دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از دکتر زینب برکتی متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی واژن می تواند با شماره های تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی با دکتر زینب برکتی متخصص زنان و زایمان:

 • تهران، دوراهى مترو قلهک، خیابان شریعتى، رو به روى بیمارستان ایرانمهر، ساختمان کیانمهر، طبقه اول
 • شماره تماس:09023860697
 • پست الکترونیکی:info@drbarekati.com
 • پیج اینستاگرام: drbarkati
Call Now Button